Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Nastavnici


FOOZ - nastavnici

    Izvanredni profesor (znanstveno-nastavno zvanje)

    izv. prof. dr. sc. Andrea Debeljuh

    andrea.debeljuh@unipu.hr   35  

    izv. prof. dr. sc. Marina Diković

    marina.dikovic@unipu.hr   Vijećnica u zgradi Rektorata (Zagrebačka 30)   +385915200999

    izv. prof. dr. sc. Ivana Paula Gortan-Carlin

    ivana.paula.gortan-carlin@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Vjekoslava Jurdana

    vjekoslava.jurdana@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sandra Kadum

    sandra.kadum@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ines Kovačić

    ines.kovacic@unipu.hr   24/4   385.52.377542

    izv. prof. dr. sc. Helena Pavletić

    helena.pavletic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Kristina Riman

    kristina.riman@unipu.hr   24/4  

    Izvanredni profesor (umjetničko-nastavno zvanje)

    izv. prof. art. mr. art. Aleksandra Rotar

    aleksandra.rotar@unipu.hr    

    Docent

    doc. art. Breza Žižović

    breza.zizovic@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Danijela Blanuša Trošelj

    danijela.blanusa.troselj@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Lorena Lazarić

    lorena.lazaric@unipu.hr   prizemlje Rektorata 1.7  

    doc. dr. sc. Alen Tafra

    alen.tafra@unipu.hr    

    Viši predavač

    dr. sc. Urianni Merlin, v. pred.

    urianni.merlin@unipu.hr    

    Janko Žufić, v. pred.

    janko.zufic@unipu.hr    

    Predavač

    dr. sc. Renata Martinčić, pred.

    renata.martincic@unipu.hr    

    dr. sc. Ivan Oreb, pred.

    ivan.oreb@unipu.hr    

    mr. sc. Branko Radić, pred.

    branko.radic@unipu.hr    

    Povjera predavanja

    Sanja Tatković, dipl. psih.

    sanja.tatkovic@unipu.hr