Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti

Novosti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti
Vijeće Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti na svojoj 3. redovitoj sjednici održanoj dana 24. siječnja 2018. godine donijelo je odluku o pokretanju postupka za izbor dekana Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti. Kandidatura za izbor dekana sadrži prijedlog odnosno prijavu za izbor dekana te životopis i program rada kandidata, a za dekana se može kandidirati nastavnik Sveučilišta u znanstveno-nastavnom zvanju docenta, redovitog ili izvanrednog profesora.
Natječaj je otvoren do 20. veljače 2018. godine.
Obavještavaju se studenti prve godine studija da su dužni, u terminu koji je objavljen na internetskim stranicama Sveučilišta, pristupiti obaveznom sistematskom pregledu  u zgradi ZZJZ IŽ u Puli, Nazorova 23  od 15 sati. Studenti koji ne obave zdravstveni pregled neće moći upisati narednu godinu studija. Raspored se nalazi na internetskoj stranici: UNIPU.HR > Studenti > Raspored sistematskih pregleda
Dekanica Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti donijela je odluku o održavanju nastupnog predavanja  pristupnika za izbor u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta iz područja društvenih znanosti, polje pedagogija, dr. sc. Snježane Močinić dana 09. listopada 2017. u 10:00 sati, čitaonica, na temu L'educazione ambientale nelle istituzioni scolastiche .