Obavijesti FOOZ-a
Nastava u akademskoj godini 2019./2020. za sve studente počinje u utorak 1. listopada 2019. godine sukladno Akademskom kalendaru za 2019./2020. godinu. Studenti 1. godine studija imaju Orijentacijski dan koji započinje u 10 sati (Svečana dvorana “Tone Peruško”, I. Matetića Ronjgova 1/II), a s nastavom započinju 2. listopada 2019. prema rasporedu. Studenti viših godina studija započinju s nastavom 1. listopada 2019. prema rasporedu nastave objavljenom na mrežnim stranicama.
Dekanica FOOZ-a donijela je Odluku o održavanju nastupnog predavanja u postupku izbora u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto docenta iz područja humanističkih znanosti, polje filologija, grana romanistika, za pristupnicu dr. sc. Lorenu Lazarić, dana 24. rujna 2019. godine u 10 sati, u dvorani Slavko Zlatić na temu „Comunicazione non verbale“.
Rezultati provedbe intervjua za upis u akademsku godinu 2019./2020. koji su se održali na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti 5. rujna 2019. godine upravo su postavljeni na internetsku stranicu "Upisi":
Raspored održavanja dodatnih provjera (intervjua) za jesenski upis u akademsku godinu 2019./2020. upravo je postavljen na internetsku stranicu "Upisi":
Rezultati provedbe intervjua za upis u akademsku godinu 2019./2020. koji su se održali na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti dana, 1. i 2. srpnja 2019. godine upravo su postavljeni na internetsku stranicu "Upisi":
Raspored održavanja dodatnih provjera (intervjua) za upis u akademsku godinu 2019./2020. upravo je postavljen na internetsku stranicu "Upisi":
Fakultetsko vijeće FOOZ-a donijelo je odluku o održavanju nastupnog predavanja pristupnika za izbor u  naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta iz područja društvenih znanosti, polje pedagogija, grana posebne pedagogije, dr. sc. Dijane Drandić dana 8. ožujka 2018. u 13 sati , čitaonica, na temu Pomoćnici u nastavi kao podrška inkluzivnom obrazovanju.
Dekanica Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti donijela je odluku o održavanju nastupnog predavanja  pristupnika za izbor u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta iz područja društvenih znanosti, polje pedagogija, dr. sc. Snježane Močinić dana 09. listopada 2017. u 10:00 sati, čitaonica, na temu L'educazione ambientale nelle istituzioni scolastiche .