Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih sastavnica Sveučilišta


FOOZ - suradnici s drugih sastavnica Sveučilišta

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1   +385 52 377 520

    prof. dr. sc. Alfio Barbieri

    alfio.barbieri@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Katedra za novovjekovnu povijest  

    prof. dr. sc. Rita Scotti Jurić

    rita.scotti.juric@unipu.hr   kabinet 28/3 Ronjgova,1   052/377520

    prof. dr. sc. Nevio Šetić

    nevio.setic@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest  

    prof. dr. sc. Nevenka Tatković

    nevenka.tatkovic@unipu.hr    

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Neven Grbac

    neven.grbac@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Marko Ljubešić

    marko.ljubesic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Giorgio Sinković

    giorgio.sinkovic@unipu.hr   17 (Preradovićeva 1)  

    izv. prof. dr. sc. Mauro Štifanić

    mauro.stifanic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sabina Vidulin

    sabina.vidulin@unipu.hr   kabinet 6  

    izv. prof. dr. sc. Nikola Vojnović

    nikola.vojnovic@unipu.hr   Kabinet 10; Preradovićeva 1/1   052377040

    Docent

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Siniša Miličić

    sinisa.milicic@unipu.hr   Rovinjska, ured 2.  

    doc. dr. sc. Paolo Paliaga

    paolo.paliaga@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3   u terminima konzultacija: 052/377520

    doc. dr. sc. Nada Poropat Jeletić

    nada.poropat@unipu.hr   28/1, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    doc. dr. sc. Emina Pustijanac

    emina.pustijanac@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Oliver Radolović

    oliver.radolovic@unipu.hr   54  

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Marieta Djaković, v. pred.

    marieta.djakovic@unipu.hr    

    Predavač

    dr. sc. Mladen Jašić, pred.

    mladen.jasic@unipu.hr    

    dr. sc. Irena Mikulaco, pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18  

    mr. sc. Snježana Pejović Petraček, pred.

       

    Asistent

    Kristina Alviž Rengel, mag. prim. educ.

    kristina.alviz.rengel@unipu.hr    

    Neven Iveša, dipl.ing.bio

    neven.ivesa@unipu.hr