Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih sastavnica Sveučilišta


FOOZ - suradnici s drugih sastavnica Sveučilišta

    Redoviti profesor u trajnom izboru

    dr. sc. Moira Kostić-Bobanović, prof.

    moira.kostic.bobanovic@unipu.hr   kabinet 34   052/377-034

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1  

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Odsjek za povijest  

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Neven Grbac

    neven.grbac@unipu.hr   Preradovićeva 1, office 42  

    prof. dr. sc. Blaženka Martinović

    blazenka.martinovic@unipu.hr   dv. 17   052/377-504

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    prof. dr. sc. Sabina Vidulin

    sabina.vidulin@unipu.hr   kabinet 6  

    Izvanredni profesor (znanstveno-nastavno zvanje)

    izv. prof. dr. sc. Snježana Babić

    snjezana.babic@unipu.hr   11 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Martina Damiani

    martina.damiani@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Mauro Dujmović

    mauro.dujmovic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Darko Etinger

    darko.etinger@unipu.hr   17 (Preradovićeva 1), 10 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Marko Kršulja

    marko.krsulja@unipu.hr   1.19  

    izv. prof. dr. sc. Marko Ljubešić

    marko.ljubesic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nada Poropat Jeletić

    nada.poropat@unipu.hr   28/1, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    izv. prof. dr. sc. Mauro Štifanić

    mauro.stifanic@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Fabrizio Fioretti

    fabrizio.fioretti@unipu.hr     052/377-592

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Mladen Jašić

    mladen.jasic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1  

    doc. dr. sc. Siniša Miličić

    sinisa.milicic@unipu.hr   Rovinjska, ured 2.  

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Marieta Djaković, v. pred.

    marieta.djakovic@unipu.hr    

    dr. sc. Irena Mikulaco, v. pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18