Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Academic associates


Associates from other constituents of the Juraj Dobrila University of Pula

    Full professor

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1   +385 52 377 520

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Odsjek za povijest  

    Professor

    prof. dr. sc. Neven Grbac

    neven.grbac@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Moira Kostić Bobanović

    moira.kostic.bobanovic@unipu.hr   kabinet 34   052/377-034

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    Associate professor

    izv. prof. dr. sc. Marko Ljubešić

    marko.ljubesic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Blaženka Martinović

    blazenka.martinovic@unipu.hr     052/377-504

    izv. prof. dr. sc. Mauro Štifanić

    mauro.stifanic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nikola Vojnović

    nikola.vojnovic@unipu.hr   Kabinet 10; Preradovićeva 1/1   052377040

    Assistant professor

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Siniša Miličić

    sinisa.milicic@unipu.hr   Rovinjska, ured 2.  

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    doc. dr. sc. Nada Poropat Jeletić

    nada.poropat@unipu.hr   28/1, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    doc. dr. sc. Emina Pustijanac

    emina.pustijanac@unipu.hr    

    Senior lecturer

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Marieta Djaković, v. pred.

    marieta.djakovic@unipu.hr    

    Teaching assistant

    Kristina Alviž Rengel, mag. prim. educ.

    kristina.alviz.rengel@unipu.hr    

    External associates

      Full professor

      prof. dr. sc. Igor Prpić

      igor.prpic@unipu.hr    

      prof. dr. sc. Nevenka Tatković

      nevenka.tatkovic@unipu.hr    

      Professor

      prof. dr. sc. Jurka Lepičnik Vodopivec

         

      Associate professor

      izv. prof. Elena Bortolotti

      elena.bortolotti@unipu.hr    

      izv. prof. dr. sc. Mirna Marić

      mirna.maric@unipu.hr    

      izv. prof. dr. sc. Ivan Pogarčić

      ivan.pogarcic@unipu.hr    

      izv. prof. Suzana Todorović

         

      izv. prof. dr. sc. Biljana Trajkovski

      biljana.trajkovski@uniri.hr    

      Assistant professor

      doc. Marin Beroš

      marin.beros@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Silva Bratož

         

      doc. Francesco D'Angelo

         

      doc. dr. sc. Dijana Drandić

      dijana.drandic@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Ivo Fabijanić

         

      doc. dr. sc. Sanja Grakalić Plenković

      sanja.grakalic.plenkovic@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Linda Juraković

      linda.jurakovic@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Irena Kiss

      irena.kiss@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Stefano Martellos

         

      doc. dr. sc. Martina Mavrinac

      martina.mavrinac@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Iztok Retar

      iztok.retar@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Aldo Špelić

      aldo.spelic@unipu.hr    

      doc. dr. sc. Ester Vidović

         

      Senior lecturer

      dr. sc. Elena Krelja Kurelović, v. pred.

      elena.krelja.kurelovic@unipu.hr     052 377 541

      dr. sc. Roberto Marcovich, v. pred.

         

      dr. sc. Tommaso Mazzoli, v. pred.

      tmazzoli@unipu.hr    

      dr. sc. Neva Slani, v. pred.

      neva.slani@uniri.hr