Upisi u I. godinu diplomskih studija u akademskoj 2020./2021.

Objava konačnih rang listi za upise na diplomske studije bit će 30. rujna 2020. godine u 14 sati.
Upisi će se provoditi od 2. listopada 2020. godine isključivo prema obavijestima na mrežnim stranicama sastavnica Sveučilišta.

Informacije o potvrdi upisa na diplomske studije u akademskoj godini 2020./2021.

Pozivaju se svi kandidati koji su ostvarili pravo upisa na neki od studijskih programa na diplomskim studijima Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli da danas, 2. listopada 2020. i sutra 3. listopada 2020. izvrše uplatu upisnine u iznosu od 300,00 kn na IBAN: HR1923600001101931377, s modelom i pozivom na broj koji obvezno mora biti oblika HR00 010009-OIB.

Uplatom upisnine potvrđuje se namjera upisa na odabrani studijski program temeljem konačne rang liste u sustavu studij.hr.

Eventualne promjene u osobnim podacima, molimo da se upišu u obrazac koji ćete dobiti na prijavljenu e-mail adresu u sustavu studij.hr.

Obavijesti o daljnjem postupku upisa objavit će se naknadno na ovom mjestu.

Zatvaranje upisnog rok u prvom upisnom roku

Prema obavijesti koja je objavljena na web stranici Sveučilišta, upis se potvrđivao uplatom upisnine 2. listopada 2020. i 3. listopada 2020. Svim studentima koji su u produženom roku do 6. listopada uplatili upisninu bit će poslan ugovor putem službenog maila.

Molimo studente koji su uplatili upisninu a koji ne budu dobili ugovor danas 7. listopada, da pošalju potvrdu o uplati na mail ured-za-studente@unipu.hr.

Svi ostali kandidati koji nisu uplatili upisninu, moraju to napraviti danas u toku dana ili će se smatrati da su odustali od upisa.

Dodatni upisni rok

Dodatni upisni rok za upis u I. godinu sveučilišnih diplomskih studija u ak. god. 2020./2021. provodi se za one studijske programe na kojima je ostalo slobodnih mjesta nakon završenih upisa u jesenskom upisnom roku.

Prijave za upis i razredbeni postupak zaprimaju se do 16. listopada 2020. godine, a donose se osobno ili šalju preporučenom poštom na adresu Sveučilište Jurja Dobrile.

Prijave se donose osobno na adresu Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Ured za studente i obrazovne programe, Preradovićeva 1/1, 52100 Pula (uz napomenu: Natječaj – diplomski studiji) ili se šalju elektroničkom poštom na adresu

Detaljnije informacije o prijavama i upisima pročitajte u dokumentu:

Objava konačnih rang listi bit će 20. listopada 2020. godine u 14 sati. Upisi će se provoditi 21. listopada 2020. godine isključivo prema obavijestima na mrežnim stranicama sastavnica Sveučilišta.

Repozitorij