Informacija o upisima u akademsku...

Svi pristupnici koji ostvare pravo upisa u prvu godinu sveučilišnih preddiplomskih studija, prvu godinu integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija i prvu godinu stručnih studija u akademskoj godini 2021./2022. i dobiju upisni broj od strane Središnjeg prijavnog ureda (www.postani-student.hr) pristupit će online upisima na odabrani studijski program na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli kroz aplikaciju za upis.

Dragi brucoši, budući studenti Sveučilišta Jurja Dobile u Puli, zahvaljujemo vam na odabiru studijskih programa Sveučilišta Jurja Dobile u Puli.

Upisi su u potpunosti online

S obzirom na pandemiju COVID-19 te mjere predostrožnosti Sveučilište je odlučilo upise studenata izvršiti online, putem aplikacije "Upisi UniPu 2021". Aplikacija će biti dostupna na adresi https://upisi2021.unipu.hr/ gdje će svaki korak biti opisan uputama.

• Kandidati ne dolaze osobno u prostore Sveučilišta - upisi će se izvoditi online (putem aplikacije) te uz pomoć službenih informacijsko-komunikacijskih kanala Sveučilišta.

Vrijeme početka upisa

Aplikacija za online upis bit će otvorena od 22. srpnja. 2021.

Detaljnije upute: