Terenska nastava u Višnjanu

Studenti treće godine studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje i studenti druge godine Učiteljskog studija u sklopu terenske nastave iz kolegija: Teorije predškolskog odgoja (prof. dr. sc. Maja Ružić-Baf), Metodika okoline i početnih matematičkih pojmova 2 i Didaktika (izv. prof. dr. sc. Sandra Kadum) te Rad s potencijalno darovitom djecom (doc. dr. sc. Danijela Blanuša Trošelj) u srijedu 23. studenog 2022. posjetili su Znanstveno-edukacijski centar Višnjan.

Tom prilikom prof. Korado Korlević studente je upoznao s djelovanjem Centra, pokazao im je Zvjezdarnicu Višnjan, te održao predavanja o šumskom vrtiću te darovitoj djeci i učenicima (s naglaskom na STEM područje). Nakon toga, studenti su u grupama posjetili dormitorij te vidjeli laboratorij i ostale prostore u kojima se provode aktivnosti s djecom.