Prva doktorica znanosti na...

Dr. sc. Vanja Marković prva je doktorirala u prvoj generaciji studenata poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija "Nove paradigme obrazovanja" na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli. Doktorsku disertaciju pod nazivom "Samoprocjena samoefikasnosti učitelja u inkluzivnom obrazovanju u Istarskoj županiji" mentorirala je izv. prof. dr. sc. Mirjana Radetić Paić (Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli) i komentorirala prof. dr. sc. Jurka Lepičnik Vodopivec (Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem iz Kopra). Dr. sc. Vanja Marković doktorsku je disertaciju obranila pred povjerenstvom u sastavu eminentnih znanstvenica u polju edukacijsko-rehabilitacijskih znanosti: prof. dr. sc. Zrinjke Stančić, predsjednice povjerenstva, prof. dr. sc. Ree Fulgosi-Masnjak i prof. dr. sc. Lelie Kiš-Glavaš.