Upis na Program razlikovnog...

Prijave za upis na 1. godinu izvanrednog diplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje na hrvatskom i talijanskom jeziku vrše se elektroničkim putem na stranici www.studij.hr započevši od 1. srpnja 2022. godine.

Kandidati koji imaju završen integrirani sveučilišni preddiplomski i diplomski učiteljski studij ili dodiplomski stručni studij razredne nastave koji je izjednačen s tim studijem i sveučilišni preddiplomski studij pedagogije, prije upisa na diplomski studij trebaju upisati Program razlikovnog obrazovanja za upis na diplomski sveučilišni studij Rani predškolski odgoj i obrazovanje.

Nakon položenih ispita u okviru navedenog programa kandidati stječu pravo upisa na izvanredni diplomski sveučilišni studij Rani i predškolski odgoj i obrazovanje na hrvatskom i talijanskom jeziku.

Za upis na Program razlikovnog obrazovanja za upis na diplomski sveučilišni studij Rani predškolski odgoj i obrazovanje treba dostaviti sljedeću dokumentaciju:

1. ispunjen prijavni list
  2. kopiju diplome prethodno završenog studija
  3. prijepis ocjena ili kopiju dopunske isprave o studiju.

Rok za dostavu dokumentacije je 26. rujna 2022. godine na adresu elektroničke pošte ured-ps-co@unipu.hr.

Datum objave konačne liste kandidata za upis je 30. rujna 2022. godine.

Upisi će se vršiti digitalnim putem 3. listopada 2022. godine.