Sportski dan Fakulteta za odgojne i...

U petak, 10. lipnja 2022. godine na Fratarskom otoku u Puli održan je tradicionalni Sportski dan Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti.

Sportski dan se održava već više od dvadeset godina, a nakon dvije protekle godine neželjene pauze uzrokovane pandemijskim okolnostima, ponovo je realizirano natjecanje u odbojci između svih studijskih grupa fakulteta, ugodno druženje u prirodi studenata i profesora, roštilja za sve sudionike, glazbu, svirku, pjesmu, kupanje u moru na ugodnih 23°C i brojnim drugim aktivnostima.

Sportske odbojkaške ekipe:

EP/IC (TJ)

RPOO1A

RPOO1B

RPOO2B

US1

US2/3/5 mix

US3

1. Mjesto i zlatne medalje - RPOO2A

Marta Orbanić, Nensi Starić, Ivana Rubil, Valentina Radić, Katarina Donadić, Andrea Antunović, Petra Bulić,

2. Mjesto – srebro - US1

Erika Momić, Natali Radovčić, Sara Grgurić, Luana Rojnić, Eva Vuković, Kiara Protulipac, Doris Prebežić, Anamarija Medančić

3. Mjesto – bronca – RPOO1B

Lucija Uzelac, Vita Perić, Petra Čurić, Marija Malčić, Žana Opačak Ramadanović, Mia Piškulić

Zajednička fotografija svih osvajačica medalja

Profesori

Posebne zasluge u organizaciji i provođenju sportskog dana FOOZ-a imale su vrijedne domaćice i domaćini:

• Ana-Marija Brusić, Ana Kuna, Lara Gudelj, Leona Dešić, Ines Štimac, Antonia Vojvodić, Lara Protulipac, Leticia Dobrinić, Anja Pletikos, Matea Mrakužić, Dorotea Burić, Ana Mari Orešković, Matej Macakanja i gost Domagoj.

Predstavnici studentskog zbora: Leticija Dobrinić, Gabrijela Očić, Helena Cazi

Organizacijski odbor: izv. prof. dr. sc. Iva Blažević, dr. sc. Loris Benassi, Zlatko Tkalčec, v. pred.