Virtualna izložba radova...

Studentice 2. godine redovnog Preddiplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje koji se izvodi na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli  pripremile su virtualnu izložbu radova Moj vrtić pod mentorstvom prof. dr. sc. Lidije Vujićić i asistentice Kristine Alviž Rengel.

U sklopu kolegija Metodika govorne komunikacije u integriranom kurikulumu 1 i Metodika upoznavanja okoline i početnih matematičkih pojmova u integriranom kurikulumu 1 studentice su izradile makete, plakate i 3D prikaze vrtića u kojima obavljaju stručnu praksu ili metodičke vježbe. Na kraju je prikazan rad ''Budi svoj'' u kojem je kroz pjesmu i aktivnosti prikazan život u vrtiću.

Prilog: