Unapređenje studijskih programa kroz...

U sklopu HKO projekta INPUTS kao dio nastavka rada na projektnim  aktivnostima, 24. i 25. veljače u Mariji Bistrici je održan sastanak radnih skupina za Učiteljski studij i studij Rani i predškolski odgoj i obrazovanje.

Rad se odvijao hibridnim modelom, pa je dio sudionika bio uključen preko interneta. Radilo se u tri skupine tijekom oba dana, a kao rezultat rada finaliziran je prijedlog standarda zanimanja za zanimanje učitelj, te su proizašle smjernice za unapređenje Učiteljskog studija i studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje.

Uz predstavnike Fakulteta iz Zagreba, Splita, Osijeka i Rijeke, sudjelovale su i naše profesorice, doc. dr. sc. Ines Kovačić, doc. dr. sc. Snježana Močinić i doc. dr. sc. Danijela Blanuša Trošelj.