Održano gostujuće predavanje prof....

Ubrzo nakon prvog, održano je i drugo gostujuće predavanje u sklopu Erasmus+ programa i Jean Monnet modula „HEVET – Highlighting the European Values in Educational Thought“. U petak 28. siječnja 2022. predavanje je za studente prve godine Učiteljskog studija održao dugogodišnji predavač kolegija Filozofija odgoja na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u Puli, prof. dr. sc. Fulvio Šuran.

Osim po svom nastavnom radu na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli, prof. dr. sc. Fulvio Šuran poznat je  i kao iznimno znanstveno plodan autor. Svoje znanstvene interese realizira u dva znanstvena polja, filozofiji i sociologiji, te na dva jezika, hrvatskom i talijanskom. Njegovo predavanje pod nazivom „Europa i mi“, objedinilo je njegove višestruke znanstvene interese s ciljem ukazivanja studentima na potrebu dubljeg sagledavanja našeg odnosa s europskim prostorom i kulturom koja nas okružuje, kako bi u konačnici bili bolji edukatori, ali i bolja ljudska bića.