Studenti FOOZ-a posjetili obrt...

U četvrtak, 20. siječnja, studentice treće godine preddiplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje na talijanskom jeziku sudjelovale su na terenskoj nastavi u okviru kolegija Metodika govorne komunikacije u integriranom kurikulumu 2 i Teorije predškolskog odgoja.

U pratnji docentica Lorene Lazarić i Snježane Močinić posjetile su obrt za čuvanje djece „Šumska djeca“ na Velom Vrhu. Vlasnica Francesca Miličević, po struci psihologinja, implementira program šumske pedagogije u svoj rad. Djeca, bez obzira na vremenske prilike, svakodnevno provode vrijeme u prirodi. Odgajateljice prate dječje interese i u skladu s time produbljuju njihova znanja potičući ih na dodatna istraživanja i kritičko razmišljanje.