Prvi sastanak Erasmus + projekta...

Prvi sastanak Erasmus + projekta Active and Inclusive Teaching of Literacy and Communication Skills for Enhanced Employment and Sustainable Economic Growth održan je virtualno 14. siječnja 2022.

Nositelj projekta je Fakultet za turizam Sveučilišta u Mariboru, a partnerske su institucije Westsächsische Hochschule Zwickau, Università degli Studi di Udine i Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli. Članice FOOZ-a u projektnom timu su izv. prof. dr. sc. Iva Blažević i Jelena Gugić, asistentica. Na sastanku je dogovoren hodogram projekta te su sudionicima dodijeljeni zadatci. Krajnji cilj projekta je izrada kurikula za razvoj komunikacijskih vještina uporabom znakovnog jezika, putopisa i pokreta, a prioritetne domene uključene u njegovu izradu su inkluzija, inovacije, održivost i zdrav život. Projekt je sufinanciran sredstvima programa Europske unije Erasmus +.