Održana svečana promocija diplomanata...

Svečana promocija diplomanata Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti održana je 10. prosinca 2021. godine u Domu hrvatskih branitelja u Puli, a promovirano je ukupno 170 diplomanata koji su studij završili u razdoblju od rujna 2020. do listopada 2021. godine. Preddiplomski stručni studij Predškolski odgoj na hrvatskom ili talijanskom jeziku završilo je 135 diplomanata, a 35 diplomanata završilo je integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni Učiteljski studij na hrvatskom ili talijanskom jeziku.

Promotorice su bile dekanica izv. prof. dr. sc. Iva Blažević, prodekanica doc. dr. sc. Lorena Lazarić, predstojnica Odsjeka za rani i predškolski odgoj i obrazovanje izv. prof. dr. sc. Kristina Riman, predstojnica Odsjeka za razrednu nastavu doc. dr. sc. Ines Kovačić i predstojnica Odsjeka za studije na talijanskom jeziku doc. dr. sc. Snježana Močinić.

U nastavku pogledajte galerije fotografija s promocije.

Grupne fotografije

Portreti