Studenti FOOZ-a sudjelovali na...

Studenti treće godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog Učiteljskog studija - modul Informatika sudjelovali su s prof. dr. sc. Maja Ružić Baf na online predavanju i radionici „Digitalna garaža“ koju je vodio predavač Dean Krizmanić u organizaciji Algebre.

Studenti su se upoznali s društvenim mrežama, oglašavanjem, određivanjem ciljeva na web sjedištu, Google AdWords alatima za analizu prometa na mrežnoj stranici te su naučili na koji način koristiti dobivene podatke iz Analyticsa u optimizaciji. Google  i Algebra organiziraju besplatne interaktivne radionice i savjetovanja iz digitalnog marketinga diljem Europe kroz koje se u posljednje 2 godine educiralo više od 2 milijuna ljudi. Stručnjaci za internet poslovanje sa svakodnevnom praksom u digitalnom marketingu i razvoju internetskog poslovanja osiguravaju načine kako da maksimalno iskoristite Internet u svom poslovanju.