Igrajte se i učite s nama na FOOZ-u

Studentice prve godine preddiplomskog Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u akademskoj godini 2020./2021. izradile su Zbirku igara u sklopu vježbi iz kolegija Igre i djeca koje im drži asistentica Doris Velan, dok je nositeljica kolegija izv. prof. dr. sc. Marina Diković.

Zbirku sačinjavaju izdvojene igre iz deset zbirki igara kako bi studentima i čitateljima pružili uvid u to gdje sve mogu pronaći određene vrste igara koje će moći koristiti u svojem radu. Svaka je studentica u zbirku utkala neke svoje najdraže igre, igre starijih generacija (uglavnom svojih roditelja, djedova i baka) te igre prikladne za korištenje u online okruženju.

Zadatke su studentice izrađivale u skupinama, a na kraju su sve sakupile i zbirku grafički uredile Veronika Horvat, Sarah Novoselac i Maris Šegon.