Upis na 1. godinu izvanrednog...

Upis na 1. godinu izvanrednog diplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje na hrvatskom i talijanskom jeziku u akademskoj godini 2021./2022. provodit će se na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti.

Studij mogu upisati kandidati koji su završili:

• sveučilišni preddiplomski studij ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja
  • stručni preddiplomski studij predškolskog odgoja kojim se stječe najmanje 180 ECTS bodova (uz polaganje jednog razlikovnog ispita prije upisa druge godine diplomskog studija)
  • dodiplomski stručni studij predškolskog odgoja koji je izjednačen s prethodno navedenim studijem (uz polaganje dvaju razlikovnih ispita prije upisa druge godine diplomskog studija).

Upisna dokumentacija treba sadržavati:

1. ispunjen prijavni list

2. kopiju diplome prethodno završenog studija

3. prijepis ocjena ili kopiju dopunske isprave o studiju.

Rok za dostavu dokumentacije je 3. listopada 2021. godine na adresu elektroničke pošte sandra.zajgar@unipu.hr.

Datum objave konačne liste kandidata za upis je 11. listopada 2021. godine.

Upisi će se vršiti digitalnim putem 18. listopada 2021. godine.

Kandidati koji imaju završen integrirani sveučilišni preddiplomski i diplomski učiteljski studij ili dodiplomski stručni studij razredne nastave koji je izjednačen s tim studijem i sveučilišni preddiplomski studij pedagogije mogu upisati diplomski studij tek nakon položenih svih ispita u okviru Programa razlikovnog obrazovanja za upis na diplomski sveučilišni studij Rani predškolski odgoj i obrazovanje odnosno najranije u akademskoj godini 2022./2023.

Za upis na Program razlikovnog obrazovanja za upis na diplomski sveučilišni studij Rani predškolski odgoj i obrazovanje treba dostaviti sljedeću dokumentaciju:

1. ispunjen prijavni list

2. kopiju diplome prethodno završenog studija

3. prijepis ocjena ili kopiju dopunske isprave o studiju.

Rok za dostavu dokumentacije je 3. listopada 2021. godine na adresu elektroničke pošte ivona.piralic.marceta@unipu.hr.

Datum objave konačne liste kandidata za upis je 11. listopada 2021. godine.

Upisi će se vršiti digitalnim putem 18. listopada 2021. godine.