Grad znanja: gošća izv. prof. dr. sc....

Djelatnica Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli izv. prof. dr. sc. Vjekoslava Jurdana bila je 28. svibnja 2021. gošća Rubrike Grad znanja blog/magazina Silueta, a razgovor i snimanje provedeni su u Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Profesorica je predstavila svoj nastavni, umjetnički i znanstveni rad. Između ostaloga, naglasila je da voli rad s mladima i mogućnost da im prenosi znanja o književnosti, te ih motivira i nadahnjuje za čitanje knjiga. U sklopu umjetničkog i znanstvenog rada redovito je prisutna na pjesničkim večerima i predstavljanjima knjiga, kao i raznim književnim manifestacijama diljem Hrvatske gdje sudjeluje kao književna teoretičarka i kao književnica. Najviše voli pisati i čitati o ljubavi.

O gostovanju izv. prof. dr. sc. Vjekoslave Jurdane više možete pročitati na poveznici: