Studenti Učiteljskog studija - modul...

Studentice 3. godine Učiteljskog studija Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, u okviru kolegija "Uporaba ICT u odgoju i obrazovanju" pohađaju šestotjedni online tečaj "Elements of AI" pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Maje Ružić Baf i Igora Dobrače, pred.

Tečaj je razvijen od strane Sveučilišta u Helsinkiju i tehnološke kompanije Reaktor, a dostupan je i na hrvatskom jeziku. Pohađanjem tečaja pridružili smo se brojkama s više od 650.000 prijavljenih polaznika u 170 zemalja svijeta. Rješavajući teorijske i praktične vježbe na tečaju, studentice će stjecati znanja iz područja umjetne inteligencije i spoznati njezine mogućnosti kako bi i u budućnosti uspješno mogle pratiti nove ICT trendove u odgoju i obrazovanju.