Program Međunarodne znanstvene...

Na web stranici Međunarodne znanstvene konferencije 19. dani Mate Demarina i Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti objavljen je program izlaganja sudionika. Glavna tema skupa je „Razvojni aspekti u odgoju i obrazovanju“.

Konferencija će se odvijati online, 22. i 23. travnja 2021. godine. Plenarna izlaganja održat će izv. prof. dr. sc. Siniša Opić i doc. dr. sc. Ana Žnidarec s Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Maja Ljubetić s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu, te izv. prof. dr. sc. Maja Hmelak s Pedagoškog fakulteta Sveučilišta u Mariboru. Izlaganja ostalih sudionika predviđena su nakon plenarnih izlaganja i organizirana su u tri sekcije: Rani i predškolski odgoj i obrazovanje; Osnovnoškolsko i srednjoškolsko obrazovanje i Visokoškolsko obrazovanje.

Radovi s međunarodne znanstvene konferencije bit će tiskani u zborniku, a izvorni znanstveni radovi imat će mogućnost objave u posebnom broju časopisa Economic Research-Ekonomska istraživanja.