Studentice predškolskog odgoja...

Studentice 3. godine preddiplomskog studija Predškolski odgoj na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli izradile su web sjedišta posvećena pojedinim centrima aktivnosti koje se mogu provoditi u dječjem vrtiću. Web sjedišta su izrađena u okviru kolegija „Uporaba ICT u odgoju i obrazovanju“, pod vodstvom Janka Žufića, v. predavača.

Svako web sjedište studentice su pripremile tako što su oblikovale desetak web stranica te organizirale centar aktivnosti s najmanje četiri predviđene igre, pokusa ili zadatka. Za tu su svrhu pripremile fotografije i kratke video-materijale, obradileih, te izradile, pomoću ranije pripremljenih tekstova, kvalitetne web stranice koje su objedinile u web sjedište.

Centri aktivnosti su dostupni na sljedećim poveznicama:

Centar početnog čitanja i pisanja:

Centar građenja

Centar za istraživanje