Virtualna izložba figurica od papira

Studenti 2. godine redovnog Preddiplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje koji se izvodi na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli su na vježbama u sklopu kolegija Likovna kultura izradili figurice od papira na temu Narodna nošnja ili Modni dizajn pod mentorstvom Breze Žižović, pred.

Nastava u virtualnoj učionici je za ovakav tip nastave, gdje se studentima demonstriraju likovne tehnike, velik izazov. Vrlo je važno da studenti uspješno savladaju izvedbu likovnih tehnika kako bi ih mogli pravilno demonstrirati djeci u vrtiću.

Studenti su različitim rješenjima motiv figurice od papira na temu Narodna nošnja ili Modni dizajn uspješno izrazili likovnim jezikom kroz plošno istanjenu masu i harmoniju boja.