Studij na Fakultetu za odgojne i...

Nastava za studente Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti započela je 5. listopada 2020.organizacijom Orijentacijskog dana u svečanoj dvorani Tone Peruško.

Orijentacijski dan namijenjen je studentima 1. godine kako bi se upoznali s radom i obavezama na fakultetu, nastavnicima, mentorima studijskih godina, predstavnicima stručnih službi Sveučilišta, Studentskim zborom, Studentskim centrom i knjižnicom Fakulteta.

Nastava je u ovoj akademskoj godini za studente 1. godine u potpunosti bila organizirana u prostorima Fakulteta, dok je za studente viših godina korišten mješoviti model u kojem se dio nastave održavao online, a dio na Fakultetu. Zbog pandemije covida19 trenutno se sva nastava odvija online, Sustavom udaljenog učenja Moodle.

Više o mogućnostima koje studenti imaju na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli može se vidjeti na snimci Orijentacijskog dana: https://tvnova.hr/emisije/indeks/4298-indeks-emisija-o-studiranju-u-puli-30.html.