U četvrtak 12. prosinca 2019. godine u 18 sati održan je koncert povodom novogodišnjih blagdana u Svečanoj dvorani Tone Peruško na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti. Koncert su pripremili studentice i studenti 3. godine preddiplomskog stručnog studija Predškolski odgoj iz kolegija Metodika glazbene kulture u okviru oglednih aktivnosti s djecom i odgojiteljicama dječjeg vrtića Mali svijet.

U dvorani punoj roditelja, djedova, baka i prijatelja, djeca iz dječjeg vrtića Mali svijet su uz pomoć studentica i studenata izveli repertoar pjesama povodom predstojećih blagdana. Zahvaljujemo odgojiteljicama mentoricama iz dječjeg vrtića Mali svijet, profesorima Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti izv. prof. dr. sc. Ivani Pauli Gortan-Carlin i mr. sc. Branku Radiću na organizaciji i pripremi koncerta te studentima i djeci na prekrasnoj izvedbi svih pjesama!

Fotografije s koncerta pogledajte na adresi: