U petak 7. lipnja 2019. godine održan je sportsko-rekreativni dan Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti na otoku Veruda (Fratarski otok), a sudjelovalo je više od 130 studenata, nastavnika i suradnika.

Održan je turnir u odbojci između sedam studijskih grupa, a ovogodišnji pobjednici su studentice i studenti 3. godine Učiteljskog studija. Drugoplasirana ekipa su studentice 1. godine Predškolskog odgoja, dok su trećeplasirane studentice Predškolskog odgoja i Učiteljskog studija s nastavom na talijanskom jeziku.

Po završetku odbojkaškog turnira vrijedne domaćice i domaćini pripremili su odličan roštilj, a nakon ručka objavljeni su rezultati odbojkaškog turnira i dodijeljene medalje ekipama koje su osvojile 1., 2. i 3. mjesto. Druženje se nastavilo uz glazbu, kupanje u moru i uživanje u prekrasnom sunčanom danu.

Pogledajte galeriju fotografija sportsko-rekreativnog dana FOOZ-a.