U ponedjeljak 29. travnja 2019. godine u 15 sati je otvorena izložba originalnih keramika iz radionice „Oblikovanje gline“ u galeriji Gradske knjižnice i čitaonice Pula. Na izložbi su predstavljene originalne keramike studenata i studentica Učiteljskog studija 4. i 5. godine, originalnih autorskih likovnih radova od keramike učenika razredne nastave Osnovne škole Vidikovac Pula koji pohađaju radionicu „Oblikovanje gline“. Voditeljica radionice je učiteljica Jasminka Turčinov, a suradnica na radionici je učiteljica Snježana Battistin. Studenti su sudjelovali na radionici unutar nastave na kolegiju Metodika likovne kulture pod vodstvom doc. art. Aleksandre Rotar. Izložba je otvorena do 5. svibnja 2019. godine.

Preuzmite: