Studenti preddiplomskog stručnog studija Predškolski odgoj organizirali su darivanje djece Dječjeg doma Ruža Petrović na inicijativu studentice Matilde Car (3. godina). U akciji darivanja sudjelovalo je 68 studenata prve, druge i treće godine predškolskog odgoja. Studenti su bili podijeljeni u parove te su prikupili poklone za 35-ero djece. Poklone su sakupili do 12. prosinca, a 13. prosinca su ih odnijeli djeci.
Po dolasku u dom odgajateljica Danijela je odvela studente u blagovaonicu gdje su ih dočekala djeca. Studenti su im se predstavili i podijelili poklone. Studenti su imali priliku postaviti pitanja odgajateljici o životu u domu te ih je odgojiteljica provela po domu i pokazala im prostorije u kojima djeca svakodnevno borave.